نیروی انتظامی تا بازگشت آخرین زائر در صحنه حضور دارد

نیروی انتظامی تا بازگشت آخرین زائر در صحنه حضور دارد

 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: نیروی انتظامی تا بازگشت آخرین زائر در صحنه حضور دارد تا تمامی زائران به سلامت به کشور بازگردند.۳۰ هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی تا پایان اربعین برای برقراری نظم و امنیت زائران در مرزهای استان خوزستان حضور دارند.

 

به گزارش تابا؛حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون هیچ مشکل امنیتی در مرزهای استان مشاهده نشده و این نشان‌دهنده حضور هوشیارانه تمام کارکنان خدوم نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت زائران اربعین حسینی است.

 

وی افزود: ماموران نیروی انتظامی علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود که همان برقراری نظم و امنیت است ، با برپایی موکب شهدای ناجا در زمینه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی نیز شبانه‌روز پای کار هستند.

 

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: امید است که این روحیه انقلابی و جهادی تا پایان این مناسبت مذهبی همچنان تداوم داشته باشد.

 

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی اظهار داشت: با توجه به افزایش چند برابری تعداد زائران اربعین حسینی نیاز است که نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت از نیروهای بیشتری استفاده کند.