همه دستگاه ها در اجرای برنامه های دفاع مقدس همکاری کنند معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز

همه دستگاه ها در اجرای برنامه های دفاع مقدس همکاری کنند

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر دفاع ارزش های مقدس این شهرستان که روز سه شنبه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، بر همکاری و پشتیبانی همه ادارات،نهاد ها و دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه ها تاکید کرد.

 

به گزارش تابا، سید مجید صالحی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سالن اجتماعات فرمانداری دوران دفاع مقدس را با عظمت و با اهمیت خواند و گفت: در آن دوران با وجود تحریم ها و مشکلات نظامی و دیپلماسی که کشورها برعلیه ایران ایجاد کرده بودند، توانستیم سربلند خارج شویم و اگر امروز این اقتدار وجود دارد حاصل شجاعت،فداکاری و از خودگذشتگی دوران دفاع مقدس است.

 

وی افزود: اقتدار ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس آثار و پیامدهایی داشته و تا آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار اهواز با تاکید بر همکاری و پشتیبانی همه ادارات، نهاد ها و دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه ای هفته دفاع مقدس در این شهرستان گفت: دیدار با خانواده های شهدا، تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس، رژه نیروهای مسلح، غبارروبی و عطرافشانی مزارشهدا، مسابقات فرهنگی و هنری، یادواره شهدا، مسابقات ورزشی، نمایشگاه عکس و کتاب از جمله برنامه ها در هفته دفاع مقدس است.

 

بخشدار مرکزی اهواز نیز در این جلسه با بیان اینکه برنامه های هفته دفاع مقدس باید از حالت کلیشه ای،تکراری و غیرمتنوع خارج شود،گفت: به پوستر و تبلیغات محیطی اکتفا نکنیم و باید کارهای فرهنگی بیشتری انجام شود تا عظمت دفاع مقدس نمود داشته باشد.

 

علی بلم چی افزود: برنامه های هفته دفاع مقدس در روستاها مغفول مانده است و باید اجرای این برنامه ها در روستاها مورد توجه قرار گیرد.

 

وی در پایان بر استفاده از ظرفیت هنرمندان و شعرا در اجرای برنامه های دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: با ساخت فیلم کوتاه با بهره گیری از ظرفیت هنرمندان و شعرا می توان به معرفی دوران دفاع مقدس کمک کرد.