ورودی و خروجی شهرهای تابعه دزفول از شنبه تا دوشنبه بسته می‌شوند

ورودی و خروجی شهرهای تابعه دزفول از شنبه تا دوشنبه بسته می‌شوند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: پل حمیدآباد و مبادی ورودی و خروجی تمام شهرهای تابعه دزفول از شنبه تا دوشنبه پنجم خردادماه بسته می‌شوند.

 

به گزارش تابا؛امید بن عباس به خبرنگاران اعلام کرد: براساس هماهنگی‌ با فرمانداری شهرستان شوش قرار است از شنبه سوم خردادماه تا دوشنبه پنجم خردادماه مصادف با تعطیلات عید سعید فطر پل حمید آباد مسدود و از ترددهای غیرضروری جلوگیری شود.

 

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا در تعطیلات عید فطر، محدودیت‌های ترافیکی بیشتری در سطح شهر دزفول اعمال و ایست‌های بازرسی ایجاد خواهد شد تا مانند روز طبیعت شاهد کاهش ترددهای غیرضروری باشیم.

 

وی افزود: به دلیل قرار گرفتن دزفول در مسیر عبور کالاهای ترانزیتی و فصل برداشت محصولات و به تبع آن صادرات محصولات، امکان بسته شدن سایر راه‌های ورودی شهرستان وجود ندارد.
بن عباس از همه مردم استان خوزستان تقاضا کرد در این شرایط به شهرستان دزفول سفر نکنند.

 

وی افزود: باغ ویلاهای شهرستان دزفول به صورت شبانه‌روزی رصد می‌شوند و از مردم انتظار می‌رود با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و انجام قرنطینه خانگی کمک کنند تا سریع‌تر زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

 

وی گفت: در این مدت همچنان اصناف غیرضروری که ملزم به تعطیلی هستند، بازرسی خواهندشد و درصورت فعال بودن با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

 

بن عباس از مردم خواست از برگزاری آیین‌های عزاداری و عروسی خودداری کنند، درصورت مشاهده برگزاری هرگونه مراسم دستگاه قضایی با بانیان مجلس برخورد خواهد کرد.