وضعیت کارگران بیکار دشت آزادگان بررسی شد

وضعیت کارگران بیکار دشت آزادگان بررسی شد

وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل اخیر در جلسه شورای اشتغال، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان دشت آزادگان بررسی شد.

 

به گزارش خبرنگار تابا از دشت آزادگان، جلسه شورای اشتغال، توسعه و سرمایه گذاری شهرستان دشت آزادگان با محوریت بررسی وضعیت کارگران بیکار شده بنگاه های اقتصادی ناشی از سیل و همچنین گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی در حوزه اشتغال و اجرای تعهدات سال ۹۷ باحضور زاهد فردوس پناه معاون سیاسی فرمانداری دشت آزادگان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

فردوس پناه معاون سیاسی فرماندار در این جلسه ضمن تاکید بر بررسی وضعیت کارگران بیکار شده ناشی از سیل اخیر اظهار داشت: ایجاد فرصت های شغلی از اصلی ترین اولویت های کاری ماست و بعد از آن تثبیت شغل یکی از برنامه های جدی شورای اشتغال شهرستان است و در ادامه بر ضرورت اشتغال زایی در کنار صیانت از مشاغل موجود تاکید کرد.

 

فردوس پناه در ادامه بر ضرورت سرعت و دقت در پرداخت تسهیلات طرح اشتغال زایی تاکید کرد و افزود: روند اجرای این طرح باید با سرعت بیشتری انجام شود و همه مکلف هستیم و روند موجود مورد قابل قبول نیست.

 

وی با بیان اینکه سرعت فعلی در پرداخت این تسهیلات قابل قبول نیست از مدیران عضو این شورا خواست در اسرع وقت با بررسی موانع و مشکلات موجود، این مشکلات را برطرف کنند.

 

در ادامه جلسه مدیران عضو شورا نیز هر کدام گزارشی از وضعیت کارگران و علی الخصوص کارگران شاغل در مناطق سیل زده وضعیت پرداخت تسهیلات را ارائه نمودند. خبرنگار/اعظم حکیمی