پادزهر اقدامات دشمن، بیان واقعیت است

پادزهر اقدامات دشمن، بیان واقعیت است

مشاور معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: مهم ترین ابزار دشمن، ایجاد یاس و ناامیدی و سیاه نمایی در جامعه است و پادزهر همه این اقدامات، بیان واقعیت است.

 

به گزارش تابا، سردار وحدتی در آیین بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یادواره شهید سردار سلیمانی و یاران با وفایش، که در مجتمع شهید تندگویان اهواز برگزار شد، اظهار کرد: بیان واقعیت به معنای غلو و دادن امید بیجا نیست اما پس از چهار دهه از انقلاب اسلامی، امروز در کشور توفیقاتی داریم که گاهی نسبت به آن بی توجه هستیم.

 

وی ادامه داد: مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی، بسترسازی برای هدایت بشریت است.

 

سردار وحدتی گفت: برترین اعمال برای مسلمانان، انتظار فرج امام زمان (عج) است و انقلاب اسلامی مهم ترین ماموریت خود را بر این قرار داده است که برای این هدف بسترسازی کند.

 

وی تصریح کرد: در این راستا نیاز به فتح سرزمین جدید یا مسلمان کردن غیرمسلمانان نیست بلکه باید دنیا متوجه عظمت اسلام و توانمندی این دین مبین باشد و دوست و دشمن خود را بشناسد و ببینند این مکاتبی که ادعای نجات بشریت را دارند، چقدر ناتوان هستند.

 

سردار وحدتی با بیان این که دشمن برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی کند، گفت: قبل از انقلاب مکاتب مختلف اعم از لیبرالیسم و کمونیسم با هم رقابت می کردند و در حال تقسیم جهان بین هم بودند که با پیروزی انقلاب اسلامی، نقاب از چهره آنان برانداخته شد.

 

وی اظهار کرد: امریکا همیشه علیه ایران توطئه کرده است و با به راه انداختن جنگ در کشورهای همسایه، درصدد نفوذ و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است اما اگر ما درست عمل کنیم نه تنها این تهدیدها را می توان خنثی کرد بلکه می توان آن ها را به فرصت تبدیل کرد.

 

سردار وحدتی با بیان این که ایران جرو چهار کشوری است که توانایی ساخت زیردریایی را دارد، گفت: برای نظامی که چنین اقتداری دارد، این مشکلات داخلی زیبنده نیست.

 

مشاور معاون فرهنگی قوه قضائیه ادامه داد: در تولید موشک و ماهواره موفق عمل کرده ایم اما در تولید خودرو، مردم از ما گلایه دارند برای این که در آنجا جهادی عمل نکرده ایم.

 

سردار وحدتی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و رئیس جمهوری، منتخبان ما هستند و نباید رأی خود را ناچیز بدانیم یا این که به بهانه های مختلف از آمدن پای صندوق های رأی پرهیز کنیم.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری، سیاست های کلی را انتخاب می کنند اما بازوان اجرای این سیاست ها را ما انتخاب می کنیم و شایسته تر آن است که فردی را انتخاب کنیم که همسو با این سیاست ها باشد.

 

سردار وحدتی گفت: کار در دستگاه قضایی سنگین و تعداد پرونده ها زیاد است اما بدانید امروز راضی نگه داشتن مردم از جنگیدن در خط اول جبهه مقدم تر و ثوابش بیشتر است.