پست برق ۱۳۲ کیلوولت در دهدز احداث خواهد شد

پست برق ۱۳۲ کیلوولت در دهدز احداث خواهد شد

 معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: با توجه به نیاز بخش دهدز، یک پست ۱۳۲ کیلوولت در این بخش احداث خواهد شد.

به گزارش تابا؛سیاوش قربانی‌زاده دوشنبه در نشست شورای اداری بخش دهدز اظهار داشت: دهدز یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های کشور اما متاسفانه دهدز در محرومیت مطلق مانده‌است.

 

وی افزود: ما مشکلات برق دهدز و ایذه را می‌دانیم و قطعا درصدد رفع آن خواهیم بود، فرماندار و نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی نیز درخواست‌هایی داشته‌اند که نسبت به انجام آن اقدام خواهیم کرد.

 

وی افزود: در بخش دهدز توسعه و احداث شبکه سه روستای فاقد برق شامل بنه ارون به طول ۶ کیلومتر ، برد زرد به طول سه کیلومتر و پل آبدوغ به طول ۲ و نیم کیلومتر را انجام خواهیم داد.

 

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تصریح کرد: اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف دهدز به طول چهار کیلومتر انجام خواهد شد و ۲ ترانس نیز در این شهر نصب می‌شود.

 

وی از اصلاح و تقویت شبکه برخی روستاهای دهدز خبر داد و تاکید کرد: در سادات حسینی اصلاح شبکه به طول ۲ و نیم کیلومتر انجام می‌شود و سه ترانس نیز نصب خواهد شد. در روستاهای کلیملک و دراز دره نیز یک کیلومتر اصلاح شبکه و نصب یک ترانس را در برنامه خواهیم داشت.

 

قربانی در پاسخ به درخواست فرماندار ایذه مبنی بر تامین ۲۵ ترانس برای شهرستان ایذه گفت: با توجه به نیاز شهرستان، تهیه این ترانس‌ها را نیز در برنامه خواهیم گذاشت.