پیام شهردار اهواز بمناسبت فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان

سیزده آبان ماه برگ زرین دیگری از کتاب پر افتخار انقلاب و سالروز حماسه تاریخی ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی در نبرد با ظلم و استبداد و یادآور شجاعت و جسارت جوانان این مرز و بوم است.

این سرزمین در دل خود دلیرمردان و شیرزنان غیوری را پرورش داده که با اقتدا به پیشوای خود حضرت اباعبداله الحسین (ع) هیچگاه تن به ذلت نداده و همواره پیشقراولان استکبار ستیزی در جهان بودند.

 

این روز بزرگ همواره یادآور صلابت و رشادت جوانانی است که به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی خمینی کبیر(ره) هیمنه استکبار را درهم شکستند و فریاد آزادی خواهی ملت بزرگ ایران را در گوش جهانیان طنین انداز کردند به گونه ای که طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) امروز ملت ایران، مصمم تر و قوی تر از هر زمان در حال حركت به سمت اهداف بلند و قله های سعادت است.

 

اینجانب یوم الله ۱۳ آبان روزملی مبارزه با استکبار جهانی ؛ روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش‌آموز را خدمت ملت بزرگ ایران تبریک عرض کرده و از یکایک همشهریان عزیز و همیشه در صحنه اهوازی دعوت می کنم پرشورتر از سالهای گذشته در راهپیمایی این روز شرکت کرده و با شعارهای دشمن شکن و کوبنده خود، تصویر روشنی را از “فهم عمیق، بیداری و استکبار ستیزی ” یک ملت انقلابی را به نمایش بگذارند. زیرا امسال در حالی به استقبال روز مبارزه با استکبار جهانی می رویم که آمریکا، دشمن همیشگی ملت ایران با تحریم، توهین و تهدید خیال آن دارد تا همبستگی و وحدت کلمه این ملت مبارز و بیدار جهان را در هم بشکند.

موسی شاعری