پیروزی‌های جبهه مقاومت برگرفته از تفکر روز قدس است

پیروزی‌های جبهه مقاومت برگرفته از تفکر روز قدس است

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیروزی‌های جبهه مقاومت در مقابله با ارتش غاصب و نظام استکبار محصول و نتیجه تفکر و فرهنگ روز قدس است.

به گزارش تابا؛آیت الله محسن حیدری اظهارداشت: روز قدس روز اسلام است. این روز جهانی یک پشتوانه معنوی و فکری و اجتماعی برای مجاهدین اسلامی در محور مقاومت و مایه اصلی انتفاضه مردم فلسطین است.

 

وی افزود: پیروزی‌های پیروزی‌های جبهه مقاومت در مقابله با ارتش غاصب و نظام استکبار محصول و نتیجه تفکر و فرهنگ روز قدس است.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ابتکار امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بنام روز قدس ادامه داد: این ابتکار الهی امام؛ موجب وحدت جهان اسلام و مانع از فراموشی این آرمان اسلامی شد. نوعی خیزش بین المللی برای رهایی قدس شریف را سبب شد.

 

وی با اشاره به طرح معامله قرن آمریکا گفت: این طرح از سر استیصال و نوعی تلاش جبهه کفر و غاصب برای پوشاندن شکست‌های خود در مقابل محور مقاومت است. این طرح، یک طرح خائنانه و ضدبشری بوده و مثل بسیاری از طرح‌های این رژیم سرنوشتی جز شکست ندارد.

آیت الله حیدری اظهار داشت: قدس متعلق به مردم فلسطین است. آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی نمی‌تواند با ارعاب و طرح‌های ضد بشری مردم فلسطین را از قدس بیرون براند. برخی سران کشورهای مرتجع عرب که سرسپرده غرب هستند از این طرح های ضد اسلامی حمایت و به جهان اسلام خیانت می‌کنند.

 

وی با اشاره به شکست طرح های سازشکارانه غربی بیان داشت: سران کشورهای عربی که سرسپرده آمریکا هستند مایه ذلت جهان اسلام و مایه بی‌آبرویی ملت‌های خویش هستند. کشورهای که بدون آمریکا دوهفته نیز نمی‌توانند دوام بیاروند.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری اضافه داشت: روز جهانی قدس در شرایط کرونا نیز تعطیل بردار نیست و باید با تمام ظرفیت‌ها ندای مظلومیت مردم قدس را منتشر کنیم. راهپیمایی روز جهانی قدس تا نابودی رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی و ضد بشری، تداوم دارد./تسنیم