چهار بقعه زیارتی شاخص خوزستان بازگشایی شدند

چهار بقعه زیارتی شاخص خوزستان بازگشایی شدند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان گفت:چهار بقعه زیارتی شاخص خوزستان با مصوبه ستاد کرونای استان از روز یکشنبه بر روی زائران مشتاق و عموم مردم بازگشایی شدند.

به گزارش تابا؛حجت‌الاسلام فائز فائزی افزود: حرم مطهر محمد ابن موسی الکاظم(ع) معروف به سبزقبا در دزفول ، امامزاده حیدر(ع) در بهبهان ، علی ابن مهزیار اهوازی(ع) در اهواز و دانیال نبی(ع) در شوش از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۱۹ با رعایت شیوه نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی پذیرای زائران هستند.

وی گفت:بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونای خوزستان ، به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، در این چهار بقعه شاخص خوزستان ، نماز جماعت اقامه نخواهد شد و برنامه‌های مذهبی نیز اجرا نمی‌شود.

حجت الاسلام فائزی ادامه داد: همه بقاع متبرکه در مناطق روستایی و شهرهایی که از نظر ویروس کرونا ، مناطق سفید اعلام شده‌اند با رعایت پروتکل های بهداشتی از صبح تا غروب آفتاب بر روی زائران باز خواهند بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خوزستان با اشاره به تداوم بسته بودن مساجد در مناطق شهری خوزستان بیان کرد: بازگشایی مساجد در شهرهایی که مناطق سفید اعلام شده‌اند منعی ندارد.