کشف ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر در اهواز و باغملک در ۲۴ساعت گذشته

کشف ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر در اهواز و باغملک

 فرمانده انتظامی خوزستان گفت: ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم موادمخدر از نوع حشیش و تریاک در شهرستان‌های اهواز و باغملک در ۲۴ساعت گذشته کشف و ضبط شد.

 

به گزارش تابا از پایگاه خبری پلیس به نقل از سردار حیدر عباس زاده اعلام کرد: در راستای طرح برخورد با سوداگران مرگ و عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و کنترل جاده‌ای، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و پلیس شهرستان باغملک در ۲۴ ساعت گذشته با اقدامات اطلاعاتی سه محموله مواد مخدر را شناسایی و توقیف کردند.

 

وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان یکی از عناصر اصلی توزیع مواد مخدر در شهرستان اهواز را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی از منزل وی ۱۳۷ کیلوگرم حشیش و ۱۱۱ کیلوگرم تریاک کشف و کردند که در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شد.

 

سردار عباس زاده ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کنترل نامحسوس جاده ای، در ورودی شهرستان اهواز یک دستگاه خودروی وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را متوقف کردند که در بازرسی از آن مقدار ۶۷ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

 

وی افزود: سومین عملیات توسط ماموران انتظامی بخش صیدون شهرستان باغملک اجرا شد که با اقدامات اطلاعاتی و کنترل مسیر استان کهگیلویه و بویر احمد به خوزستان، یک دستگاه خودروی سمند حامل موادمخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی به عمل آمده مقدار ۵۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و یک قاچاقچی تحت تعقیب مراجع قضایی دستگیر شد.