گردشگران در تعطیلات پیش‌رو به دزفول سفر نکنند

گردشگران در تعطیلات پیش‌رو به دزفول سفر نکنند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به تعطیلات سه روز آینده در ۲۲ شهرستان استان خوزستان گفت:محدودیت‌های سفر به تفرجگاه‌ها را در تعطیلات پیش‌رو خواهیم داشت لذا انتظار می‌رود گردشگران این تعطیلات را فرصتی برای تفریح ندانند و از گردش خود در این ایام صرفنظر کنند.

 

به گزارش تابا؛علی فرهمندپور به خبرنگاران دزفول اعلام کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و استفاده از سیستم‌های خنک کننده در استان خوزستان روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه به منظور کاهش مصرف برق تعطیل شده است.

 

وی خواستار صرفه جویی در مصرف برق از سوی شهروندان شد و افزود: محدودیت‌های سفر به تفرجگاه‌ها را در تعطیلات پیش‌رو خواهیم داشت لذا انتظار می‌رود گردشگران این تعطیلات را فرصتی برای تفریح ندانند و از گردش خود در این ایام صرفنظر کنند.

 

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به ادامه برخوردها در بوستان‌های ساحلی اظهارداشت: مالکان برای جلوگیری از به خطر افتادن سلامت جامعه از اجاره دادن باغ‌ویلاهای خود به گردشگران خودداری کنند.

 

وی افزود: همین افرادی که خطر استفاده از باغ‌ویلا و حضور در تجمعات را در شرایط شیوع کرونا به جان می‌خرند، در صورت ابتلا نسبت به نبود تخت خالی و دیگر موارد معترض می‌شوند.

 

فرهمندپور درخصوص تبلیغ اجاره باغ‌ویلاها در اپلیکیشن‌های موبایلی گفت: پلیس فتا برخورد لازم را با این افراد انجام خواهد داد.

 

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول اظهارداشت: با وجود اعلام قبلی مبنی بر ممنوعیت ورود گردشگران از روز چهارشنبه تا جمعه هفته گذشته ولی شاهد حضور گردشگران در برخی بوستان‌های ساحلی شهرستان دزفول بودیم که برخوردهای لازم با این افراد صورت گرفت.