گل‌محمدی: داور تحت تاثیر داد و بیداد حریف سوت می‌زد

گل‌محمدی: داور تحت تاثیر داد و بیداد حریف سوت می‌زد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می‌گوید داور تحت تاثیر تیم حریف سوت می‌زد.

تابا؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با استقلال خوزستان، اظهار کرد: بازی سنگینی بود که انتظار آن را داشتیم. صعود حق تیم ما بود. ما به حریف موقعیتی ندادیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم که استفاده نکردیم. آن‌جا که باید کار را تمام می‌کردیم نکردیم. متاسفانه فوتبال روی بدش را به ما نشان داد. در بحث داوری هم مشکلاتی داشتیم که تصمیمات خوبی گرفته نشد و داور تحت تاثیر جو بازی و داد و بیداد حریف سوت می‌زد.

 

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ادامه داد: زاهدی‌فر بسیار ضعیف قضاوت کرد اما مسئولیت این شکست با من است و کسی را مقصر نمی‌دانم. به نظر من داور با ما لج کرد و دلیلی نداشت انقدر بازی را بخواباند. آدم به بعضی تصمیمات داور شک می‌کند. از هواداران معذرت می‌خواهم بابت این شکست ولی اصلا حق ما باخت نبود. در صحنه‌ای که بازیکن ما اخراج شد، داور عجولانه کارت قرمز داد. او قبل از این می‌توانست بازیکن حریف را اخراج کند.

 

وی افزود: زاهدی فر با تیم حریف خیلی مماشات کرد و سوت‌هایش علیه ما بود. در هر صورت این مسئله جزئی از فوتبال است. ما امیدواریم شرایطمان بهتر شود. باید یک دفاع و مهاجم جذب کنیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی نتایج خوبی بگیریم تا حذف از جام‌حذفی را جبران کنیم. ما در لیگ قهرمانان آسیا در گروه سختی قرار گرفتیم اما امیدواریم با همدلی در این رقابت‌ها موفق باشیم.