یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان برگزار می شود یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان دراهواز برگزار می شود؛

یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان برگزار می شود

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ آذر از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان برگزار می شود.

رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در گفتگو با خبرنگار تابا؛ با بیان اینکه یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان از ۲۲تا ۲۵ آذرماه در اهواز برگزار می‌شود؛ اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای تحقق اهداف و سیاست های تبیین شده در زمینه رونق تولید و  بومی سازی تجهیزات صنعت نفت، با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان برگزار می شود.

شهرام وردک عنوان کرد: ۲۶۰ شرکت داخلی از استان های خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، مرکزی، آذربایجان شرقی، چهارمحال وبختیاری و کرمانشاه برای حضور در این نمایشگاه ثبت‌نام کرده ‎اند که ۳۳ شرکت از آنها شرکت دانش بنیان و مجموعه شرکت‌های پارک علم و فناوری و همچنین انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران و خوزستان هستند.

وی فلسفه برگزاری نمایشگاه نفت و گاز خوزستان را تقویت تجهیزات ساخت داخل اعلام‌ نمود و تصریح کرد:  امسال تمرکز ویژه ای بر روی شرکت های کوچک و دانش‌بنیان شده است است. در همین راستا در روز دوم نمایشگاه یک پنل در جهت فرصت ها و چالش های پیش رو شرکت های کوچک و دانش بنیان و استارتاپ ها  در پروژه های آتی صنعت نفت برگزار می شود.

رییس روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از رونمایی چهار عنوان کتاب تخصصی در زمینه صنعت نفت  خبر داد و گفت: این کتاب ها توسط کارشناسان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تألیف شده اند که در این نمایشگاه رونمایی می شوند.

وردک همچنین یاداور شد: رونمایی از ۱۱ تجهیز راهبردی پرمصرف صنعت نفت، برگزاری سمینار تخصصی فرصت های توسعه ساخت داخل در پروژه های صنعت نفت، نشست های تخصصی و هم اندیشی مدیران با سازندگان داخلی را از برنامه های این نمایشگاه برشمرد.

وی در پایان با دعوت از دانشگاه ها، پژوهشگاه، پژوهشگر ها و دانشجویان  استان گفت:  برای سهولت در رفت و آمد دانشجویان به نمایشگاه سرویس ایاب و ذهاب در نظر گرفته شده است.

به گزارش تابا یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان  از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل شرکت نمایشگاه ‎های بین ‎المللی استان خوزستان در ۱۷۰ غرفه در چهار سالن  پذیرای علاقمندان است.