۱۵۰ واحد صنفی در اندیمشک پلمپ شد

۱۵۰ واحد صنفی در اندیمشک پلمپ شد

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اندیمشک از پلمپ ۱۵۰ واحد صنفی که به ابلاغیه تعطیلی اصناف غیر ضروری تمکین نکرده بودند خبر داد.

 

به گزارش تابا؛ مهندس سیدقدرت موسوی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که می فرمایند: هر چه به سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع این بیماری کمک کند، حسنه و هر آنچه به شیوع آن کمک کند، سیئه است گفت: بر اساس دستورالعمل شورای تأمین استان خوزستان و دستور رئیس شورای تامین شهرستان اندیمشک مبنی بر برخورد قانونی با واحد های صنفی که به ابلاغ تعطیلی اصناف غیرضروری تمکین نکرده اند با همکاری اتاق اصناف، شبکه بهداشت، اماکن نیروی انتظامی و بسیج اصناف تعداد ۱۵۰ واحد صنفی پلمپ گردید.

 

وی گفت: پیرو دستورالعمل شورای تامین تمام صنوف شهرستان اندیمشک به استثناء داروخانه ها، سوپرمارکت ها، خواروبارها، قصابی ها، مرغ فروشی ها، نانوایان و میوه فروشی ها تعطیل هستند و چنانچه برخی از واحد های صنفی نسبت به رعایت دستورالعمل کوتاهی کنند برابر قانون برخورد می شود.

 

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اندیمشک در پایان از کسبه ای که با تعطیلی کسب و کار خود و احترام به قانون در جهت اجرایی شدن دستورالعمل، حفظ حقوق شهروندی و سلامت شهروندان تعامل چشمگیری داشته اند تشکر کرد.