۱۵۷۰ مکان نا ایمن در اهواز شناسایی شدند

۱۵۷۰ مکان نا ایمن در اهواز شناسایی شدند

رئیس سازمان آتش‌نشانی اهواز ضمن تأکید بر آموزش مهمانداران برای پیشگیری از حوادث در هتل‌ها، گفت: در بازرسی اماکن پرخطر که از سال گذشته آغاز شد، پنج هزار و ۶۷۰ مورد بازدید و یک هزار ۵۷۰ مورد ناایمن در اهواز شناسایی شدند.

 

به گزارش تابا، ابراهیم قنبری در جلسه‌ای که با حضور مدیران میراث فرهنگی استان و مدیران هتل‌های اهواز  با بیان اینکه طبق برنامه، ایمنی کردن هتل‌ها در اولویت قرار گرفت، افزود: ایمن‌سازی هتل‌ها و آماده کردن شرایط لازم برای این کار به مرحله عملیاتی رسیده است.

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: در این راستا آموزش مهمانداران برای پیشگیری از حوادث و خرید وسایل ایمنی از فروشگاه‌های معتبر که توسط سازمان آتش‌نشانی تأیید شده است، مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی به بازدید ادواری کارشناسان ایمنی آتش‌نشانی از هتل‌ها اشاره کرد و گفت: در این بازدیدها نکات ایمنی و کمبودها به هتلداران اعلام می‌شود تا در کمترین زمان نسبت به رفع نواقص و مشکلات خود اقدام کنند.

 

قنبری به همکاری همه اصناف و سازمان‌ها برای هرچه ایمن کردن شهر تأکید کرد و افزود: با توجه به اتفاقات ناگوار چند سال اخیر کشور باید حوادث را با پیشگیری و ایمن‌سازی کاهش دهیم.‌

 

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: همه هتل‌ها و مسافرخانه‌های اهواز از سن بالای ۳۰ سال برخوردار هستند.