۲ تالار عروسی در اندیمشک پلمب شدند

۲ تالار عروسی در اندیمشک پلمب شدند

 سرپرست مرکز بهداشت اندیمشک با اشاره به تشدید نظارت به علت شیوع کرونا در این شهرستان گفت: دو تالار عروسی و پنج واحد صنفی به علت وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اندیمشک پلمب شدند.

به گزارش تابا؛فریدون کاظمی اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونا شهرستان اندیمشک، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در واحدهای صنفی و جامعه از موارد ضروری برای حفظ سلامت جامعه خواهد بود.

 

وی افزود: همه واحدهای صنفی موظف به رعایت دستورالعمل‌های ستاد کرونا هستند و در این حوزه با توجه به اهمیت سلامت عموم نظارت‌ها در این شهرستان تشدید می‌شود.

 

سرپرست مرکز بهداشت اندیمشک به تشدید نظارت به علت شیوع کرونا در شهرستان اندیمشک اشاره کرد و گفت: دو تالار عروسی و پنج واحد صنفی در اندیمشک به علت وضعیت قرمز کرونا در این شهرستان پلمب شدند.

 

وی گفت: تاکنون به علت وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اندیمشک هیچ‌گونه مجوزی برای آغاز فعالیت تالارهای عروسی از سوی ستاد ملی کرونا صادر نشد و متأسفانه برخلاف پروتکل‌های بهداشتی اقدام به بازگشایی کردند تا اطلاع ثانوی پلمب خواهند بود.

 

کاظمی در ادامه گفت: شهروندان به صورت جدی از رفت و آمدهای غیرضروری، برگزاری مراسم و مجالس و نیز دورهمی‌های دسته‌جمعی در این وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان اندیمشک خودداری کنند.