۲ رشته جدید به رشته های دانشکده علوم پزشکی شوشتر اضافه شد

۲ رشته جدید به رشته های دانشکده علوم پزشکی شوشتر اضافه شد

 رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر از اضافه شدن دو رشته جدید مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) به رشته‌های این دانشکده خبر داد.

 

به گزارش تابا؛فرهاد ابول نژادیان از درج نام و ظرفیت رشته مهندسی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار و رشته تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی) در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۸ و شروع پذیرش دانشجو در این دو رشته از مهرماه خبر داد.

 

ابول نژادیان گفت: از کنکوری‌های بومی منطقه و خانواده‌های آنان می‌خواهیم که با توجه به اولویت پذیرش افراد بومی، در کنار سایر انتخاب‌ها، این رشته‌ها را نیز انتخاب کرده و مدنظر داشته باشند تا در صورت قبولی بتوانند به شهر و منطقه خود خدمت کنند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: توسعه حوزه آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی دانشکده علوم پزشکی شوشتر در کنار رشد و توسعه در بخش بهداشت، درمان، غذا و دارو و فوریت‌های پزشکی و کسب مجوز پذیرش دانشجو در این دو رشته از اولویت‌های ما در سال ۹۷ بود که به سرانجام رسید.

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر اظهار کرد: رشد و توسعه زیرساخت‌ها، فضای فیزیکی و نیروی انسانی در معاونت آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در کنار سایر معاونت‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.