۲ مدرسه جدید در غیزانیه افتتاح می شود

۲ مدرسه جدید در غیزانیه افتتاح می شود

با حضور استاندار خوزستان توزیع اقلام تجهیزاتی و لوازم التحریر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان به بخش غیزانیه انجام شد.

 

به گزارش تابا، غلامرضا شریعتی در مراسم توزیع اقلام تجهیزاتی و لوازم التحریر به مدارس بخش غیزانیه اظهار کرد: سال ۹۵ بخش غیزانیه ۴۴ کلاس کانکسی داشت اما خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در حال حاضر کلاس های درس کانکسی از این بخش برچیده شد و حدود ۵ تا ۴ هزار دانش آموز در ۸۰ مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

 

وی با اشاره به تخصیص اقلام برای تجهیز مدارس غیزانیه در سال گذشته، افزود: امسال در راستای تکمیل فرایند سال گذشته، به میزان ۲ میلیارد تومان اقلام شامل کامپیوتر، کولر، میز، نیمکت و یخچال به مدارس این بخش اختصاص دادیم.

 

استاندار خوزستان بیان کرد : همچنین برای ۲ هزار دانش آموز لوازم التحریر آماده شده است که با هماهنگی آموزش و پرورش و بخشدار بین این دانش آموزان توزیع می شود.

 

شریعتی از احتمال بهره برداری دو مدرسه در بخش غیزانیه طی ۲ ماه آینده خبر داد و گفت : ساخت این مدارس در غیزانیه بزرگ و ایستگاه خسروی از قبل آغاز شده بود که به یاری خدا با تلاش های صورت گرفته، کار تکمیل آنها در مدت یاد شده به پایان خواهد رسید.