۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خوزستان شناسایی شد

۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در خوزستان شناسایی شد

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شناسایی ۴۹۴ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در شبانه‌روز گذشته (۱۰ تا ۱۱ خرداد) در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش تابا، علی احسان پور ظهر یکشنبه در رابطه با آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان خوزستان، اظهار کرد: مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در خوزستان، از دیروز تا امروز (۱۰ تا ۱۱ خرداد ۹۹) ۴۹۴ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در خوزستان شناسایی شده است.

 

وی اضافه کرد: از مجموع ۴۹۴ بیمار جدید، ۳۵۶ بیمار با نظارت مستمر کارشناسان مرکز بهداشت در قرنطینه خانگی و ۱۳۸ بیمار نیز بستری شدند.

 

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز بیان کرد: با احتساب این ۴۹۴ نفر، کل مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان به ۱۴ هزار و ۶۴۷ نفر افزایش یافت.

 

احسان پور در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر ۷۸۸ بیمار در بیمارستان‌های خوزستان تحت درمان هستند و با تلاش‌های مدافعان سلامت تاکنون ۱۳ هزار و ۲۹۴ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شده اند.

 

وی گفت: متأسفانه در شبانه‌روز گذشته، ۱۸ نفر از مبتلایان به این بیماری، جان خود را از دست دادند تا تعداد فوت‌شدگان ناشی از کرونا در استان به ۵۶۵ نفر برسد.