۷۰ میلیارد ریال در روستاهای فاقد دهیاری اندیمشک هزینه شد

۷۰ میلیارد ریال در روستاهای فاقد دهیاری اندیمشک هزینه شد

فرماندار شهرستان اندیمشک گفت:۷۰ میلیارد ریال صرف اجرای طرح های مختلف در روستاهای فاقد دهیاری در این شهرستان شده است.

به گزارش تابا؛پیمان جهانگیری روز سه شنبه در نشست هم اندیشی توسعه بخش الوار گرمسیری در فرمانداری افزود:این اعتبار در دولت تدبیر و امید صرف احداث جاده ، گاز ، آب ، برق ، بهداشت و درمان ، ورزش ، آموزش و پرورش و سایر حوزه ها شده است.

 

وی جاده توه را از جمله این طرح ها دانست و افزود:با اجرای چند طرح جاده ای در بخش الوار ، ضمن اتصال روستاهای مهم این منطقه به مناطق شهری ، بستر لازم برای افزایش تولید و رونق اشتغال در این روستاها فراهم شده است.

 

وی حمایت از مشاغل خانگی در بخش الوار را ضروری دانست و گفت:تلاش می شود با تقویت این مهم بستر اشتغالزایی برای ساکنان فراهم شود تا از مهاجرت روستاییان جلوگیری شود.

 

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم گفت:در بحث توسعه و خدمات باید همه بخش ها مورد اهتمام قرار گیرد هر چند این رویکرد در شهرستان طی سال های اخیر پیگیری شده است.

 

فریدون حسنوند افزود:در بحث توسعه ، شناخت کامل و کافی از ظرفیت ها و داشته ها ضرورت دارد و باید در یک پروسه زمانبندی شده در همه بخش ها برنامه ریزی شود و از همه ظرفیت های منطقه استفاده شود.

 

وی تصریح کرد: رضایتمندی مردم از اولویت ها است و اگر خدمات مناسبی به مردم ارائه نشود ، نارضایتی عمومی به وجود می آید.

 

 

وی حضور سرمایه گذاران و حمایت از طرح هایی که با مشارکت بخش خصوصی انجام می شود را یک فرصت برای توسعه بخش تولید ، صنعت و اشتغال منطقه دانست و گفت: علاوه بر کارهای عمرانی ، باید به توسعه و تقویت برنامه های فرهنگی نیز در این منطقه اهتمام شود.