۳ مجموعه ورزشی تهران به سرخ آبی ها واگذار می شود

۳ مجموعه ورزشی تهران به سرخ آبی ها واگذار می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران از واگذاری ۳ مجموعه تحت اختیار این اداره شامل درفشی فر، کمپ ناصر حجازی و مرغوبکار به سرخ آبی های پایتخت خبر داد.

 

تابا؛ رضا گل محمدی  با اشاره به جلسه مشترک خود با مدیران عامل ۲ تیم پرسپولیس و استقلال، افزود: براساس هماهنگی های انجام شده دراین جلسه، مجموعه، ورزشی درفشی فر به باشگاه پرسپولیس و مجموعه، کمپ زنده یاد ناصر حجازی و مرغوبکار نیز به تیم فوتبال استقلال تهران واگذار می شود.

 

وی با بیان اینکه این واگذاری براساس موافقت و دستور وزیر ورزش و جوانان انجام می شود، اظهار کرد: با انتقال این سه مجموعه تحت مدیریت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به سرخ های آبی پایتخت، مشکل زمین و امکانات ورزشی این ۲ تیم پرطرفدار حل می شود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: موضوع انتقال سند این مجموعه های ورزشی به نام ۲ تیم پرسپولیس و استقلال از سوی واحد حقوقی وزارت ورزش و جوانان در حال پیگیری است.

 

به گفته وی، با انجام کارهای اداری، قانونی و انتقال رسمی سند، این مجموعههای ورزشی به صورت قطعی و دائمی به تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران واگذار می شود.

 

مجموعه ورزشی درفشی فر در غرب تهران حدود ۱۷ هزار مترمربع وسعت دارد، این مجموعه دارای زمین چمن، سالن بدنسازی و استخرسرپوشیده است.

 

کمپ ناصر حجازی در غرب تهران حدود ۴۰ هزار مترمربع وسعت دارد، این مجموعه، دارای یک زمین چمن فوتبال با ۵ هزار سکوی تماشاگر است.

 

مجموعه ورزشی مرغوبکار در جنوب غرب تهران حدود ۱۲ هزار مترمربع وسعت دارد، این مجموعه، دارای یک زمین چمن تمرینی است.

 

سال گذشته نیز شهرداری تهران ۲ مجموعه، ورزشی شهید کاظمی و امام رضا(ع) را برای مدت ۳ سال در اختیار تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال پایتخت قرار داد.