۴۷ سارق حرفه ای در اهواز دستگیر شدند در راستای ارتقای امنیت اجتماعی

۴۷ سارق حرفه ای در اهواز دستگیر شدند

 فرمانده انتظامی اهواز گفت: ۴۷ سارق حرفه‌ای با ۱۰۸ فقره سرقت در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

 

به گزارش تابا به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی،طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار و همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت سه روز در شهرستان اهواز اجرا شد .

 

وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی،۴۷سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، هشت خرده‌فروش مواد مخدر، سه عامل تیراندازی و هشت نفر دارنده اسلحه غیرمجاز را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی اهواز گفت: پلیس این شهرستان در راستای اجرای این طرح، مقدار یک هزار و ۹۸۷ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و ۶۴ قبضه اسلحه غیرمجاز شامل سه قبضه اسلحه جنگی و ۶۱ قبضه اسلحه شکاری را به همراه یک هزار و ۵۹۰ فشنگ مربوطه کشف کردند.

 

وی تصریح کرد : متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۱۰۸ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف کردند.

 

سرهنگ دالوند بیان کرد :در اجرای این طرح ۴۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف توقیف و تعداد ۱۴ نفر معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد سپرده شدند.

 

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.